16.01.2018

O NAS

Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat działa w branży mobilnej gastronomii. Nie tylko wynajmujemy przyczepy gastronomiczne i inne tego typu pojazdy, ale także je produkujemy, co gwarantuje ich wysoką jakość i kompletne, profesjonalne wyposażenie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego dostarczamy wyłącznie produkty sprawdzone, dobrane do indywidualnych potrzeb, estetyczne i funkcjonalne. O autach gastronomicznych wiemy wszystko, dlatego nieustannie cieszymy się zaufaniem naszych klientów i jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich działalność biznesową.

Nasza oferta obejmuje wynajem przyczep gastronomicznych, handlowych, ekspozycyjnych, retro przyczep, food trucków, przyczep typu Airstream, kontenerów gastronomicznych, stoisk gastronomicznych, wózków handlowych czy zabudowy na pojazdach. Wszystkie nasze produkty są przeznaczone do kontaktu z żywnością – gwarantują to odpowiednie atesty i certyfikaty. Ponadto zostały wyprodukowane zgodnie z wszelkimi normami Unii Europejskiej, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo nie tylko wynajmującego, ale i konsumenta końcowego.

Mobilny handel to nasza pasja. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę, aby dostarczać wyłącznie pojazdy najwyższej klasy i wprowadzać nowoczesne rozwiązania. Dbamy o każdy szczegół wynajmowanych aut, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze pojazdy gastronomiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyposażone są w specjalistyczne urządzenia cenionych producentów.

Naszym celem jest szybka i bezproblemowa realizacja każdego zlecenia. Nigdy nie zostawiamy klienta samego – jeśli potrzebuje pomocy, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać zaistniały problem. Jesteśmy w każdej chwili gotowi wesprzeć wynajmującego w wyborze najlepszego dla niego produktu. Nasi pracownicy to eksperci w tematyce mobilnej gastronomii, którzy z zaangażowaniem śledzą najnowsze trendy i z przyjemnością udzielą wskazówek dotyczących wynajmowania i użytkowania pojazdów gastronomicznych, stoisk czy kontenerów.